Przełącznik Nav
Mój koszyk
Zamknij
  • Menu
  • Setting

Awa`S ION Power Fluo Sun 2x300m

Brak w magazynie
SKU
Awa`S ION Power Fluo Sun 2x300m

Seria FLUO + obejmuje trzy warianty kolorystyczne, takie jak „Sun” Fluo Yellow, „Coral” Fluo Orange i Black „Black”. Te monofilamenty są wytwarzane przy użyciu najwyższej jakości polimerów MITSUBISHI NOVAMID NT, które dzięki unikalnemu procesowi produkcyjnemu są barwione na poziomie molekularnym, co oznacza, że kolor jest już bezpośrednio związany z materiałem bazowym - polimerem, zanim zostanie użyty do produkcji samego włókna elementarnego. W rezultacie opracowano monofilament o wysokiej liniowej i węzłowej wytrzymałości i jednolitym kolorze.

Linie Fluo + są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań, zarówno do łowienia karpi, spinningu, jak i rybołówstwa morskiego. Ich kolor, dzięki dobrej widoczności w różnych warunkach oświetleniowych, pomaga rzucić i kontrolować pozycję przynęty, a także złapać haczyk i pozostaje niewidoczny dla ryb pod powierzchnią wody.

Są zapakowane na dwóch połączonych szpulach, każda z 300 metrowym nawojem, linią paraleliczną (PLS), dzięki czemu dolne warstwy pozostają idealnie gładkie i nieściśnięte z górnych warstw, pomagając im przetrwać dłużej i uzyskać dłuższe rzuty. Żyłka dzięki temu, po wyjęciu z opakowania, irozwinięciu jej, nie jest skręcona.

Żyłka jest w jednym kawałku, o długości 600m, nawinięta na dwie szpulki po 300m, które są ze sobą połączone.

Więcej informacji
Producent Awa`s
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Awa`S ION Power Fluo Sun 2x300m