Przełącznik Nav
Mój koszyk
Zamknij
  • Menu
  • Setting

Awa`S ION Power Reflector Karp 600m

Już od 54,00 zł
W magazynie
SKU
Awa`S ION Power Reflector Karp 600m

Awa`S ION Power Reflector Karp 600m

Żyłka, która ma zdolność do nadzwyczajnej zmiany koloru według natężenia światła. Dlatego jest specjalnie zaprojektowan dla karpiarzy - może dostosować się do kombinacji kolorowych kamieni, liści rozkładających się na dnie, drewna i traw wodnych.

Posiada wysoką wytrzymałość w węźle, jest wysoce odporna na ścieranie, odporna na promieniowanie UV, ze względu na podwójną warstwą krzemu i podstawowego szkieletu linii polimeru Novamid.

Inżynierowie Awa-S są we współpracy z Mitsubishi Industries z Japonii. Wykorzystują do produkcji żyłki Awa-S, polimer Novamid. Novamid jest niewątpliwie najbardziej wiarygodny i najlepszy polimer, który przeszedł testy laboratoryjne. Do produkcji żyłek, są używane tylko najlepsze japońskie maszyny, i są to najlepsze żyłki, produkowane na świecie.

Novamid ma całkowity brak pamięci, ogromną siłę w węźle i wytrzymałości.

Żyłki te zostały przetestowane i ocenione podczas rzeczywistych testów i wypraw wędkarskich przez nasz zespół międzynarodowy i sponsorowanych rybaków.

Wszystkie żyłki Awa-S są wykonane przy użyciu polimerów Novamid Mitsubishi i nylonowych żywic.

Awa-S fabryki żyłek, były jednym z pierwszych, które nakręcają systemem równoległego nawijania - PLS. To jest proces produkcji, który umożliwia nawijanie żyłki ze szpuli na kołowrotek, bez skręcania lub szkód następczych.

Jest to nasza najpopularniejsza żyłka karpiowa.

Więcej informacji
Producent Awa`s
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Awa`S ION Power Reflector Karp 600m