10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Awa`S ION Power Reflector Karp 0,255mm 600m

Twoja cena 49,90 zł Normalnie 57,00 zł
W magazynie
SKU
8585033221506

Żyłka, która ma zdolność do nadzwyczajnej zmiany koloru według natężenia światła. Dlatego jest specjalnie zaprojektowan dla karpiarzy - może dostosować się do kombinacji kolorowych kamieni, liści rozkładających się na dnie, drewna i traw wodnych. Posiada wysoką wytrzymałość w węźle, jest wysoce odporna na ścieranie, odporna na promieniowanie UV ze względu na podwójną warstwą krzemu i podstawowego szkieletu linii polimeru Novamid.

  • Inżynierowie Awa-S są we współpracy z Mitsubishi Industries z Japonii.Wykorzystują do produkcji żyłki Awa-S, polimer Novamid. Novamid jest niewątpliwie najbardziej wiarygodny i najlepszy polimer, który przeszedł testy laboratoryjne. Do produkcji żyłek są używane tylko najlepsze japońskie maszyny i są to najlepsze żyłki, które są produkowane na świecie.
  • Novamid ma całkowity brak pamięci, ogromną siłę w węźle i wytrzymałości. Żyłki te zostały przetestowane i ocenione podczas rzeczywistych testów i wypraw wędkarskich przez nasz zespół międzynarodowy i sponsorowanych rybaków. Wszystkie żyłki Awa-S są wykonane przy użyciu polimerów Novamid Mitsubishi i nylonowych żywic.
  • Awa-S fabryki żyłek były jednym z pierwszych, które nakręcają systemem równoległego nawijania - PLS. To jest proces produkcji, który umożliwia nawijanie żyłki ze szpuli na kołowrotek bez skręcania lub szkód następczych.

Żyłki Awa-Shima, są polecane przez coraz to większe grono wędkarzy, zarówno przez naszych klientów w sklepie stacjonarnym, jak i tych, co zaopatrują się w swój sprzęt, przez zakupy w internecie.

Więcej informacji
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Kod producenta030-23-025 +
ProducentAwa`s
KolorCamo
Długość600m
Średnica / Wytrzymałość0,255mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Awa`S ION Power Reflector Karp 0,255mm 600m
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo