10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Awa`S ION Power Reflector Karp 0,309mm 600m

61,00 zł
W magazynie
SKU
8585033223975

Żyłka, która ma zdolność do nadzwyczajnej zmiany koloru według natężenia światła. Dlatego jest specjalnie zaprojektowan dla karpiarzy - może dostosować się do kombinacji kolorowych kamieni, liści rozkładających się na dnie, drewna i traw wodnych. Posiada wysoką wytrzymałość w węźle, jest wysoce odporna na ścieranie, odporna na promieniowanie UV ze względu na podwójną warstwą krzemu i podstawowego szkieletu linii polimeru Novamid.

  • Inżynierowie Awa-S są we współpracy z Mitsubishi Industries z Japonii.Wykorzystują do produkcji żyłki Awa-S, polimer Novamid. Novamid jest niewątpliwie najbardziej wiarygodny i najlepszy polimer, który przeszedł testy laboratoryjne. Do produkcji żyłek są używane tylko najlepsze japońskie maszyny i są to najlepsze żyłki, które są produkowane na świecie.
  • Novamid ma całkowity brak pamięci, ogromną siłę w węźle i wytrzymałości. Żyłki te zostały przetestowane i ocenione podczas rzeczywistych testów i wypraw wędkarskich przez nasz zespół międzynarodowy i sponsorowanych rybaków. Wszystkie żyłki Awa-S są wykonane przy użyciu polimerów Novamid Mitsubishi i nylonowych żywic.
  • Awa-S fabryki żyłek były jednym z pierwszych, które nakręcają systemem równoległego nawijania - PLS. To jest proces produkcji, który umożliwia nawijanie żyłki ze szpuli na kołowrotek bez skręcania lub szkód następczych.

Żyłki Awa-Shima, są polecane przez coraz to większe grono wędkarzy, zarówno przez naszych klientów w sklepie stacjonarnym, jak i tych, co zaopatrują się w swój sprzęt, przez zakupy w internecie.

Więcej informacji
ProducentAwa`s
Długość żyłki/plecionki/przyponu600m
Średnica / Wytrzymałość0,309mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Awa`S ION Power Reflector Karp 0,309mm 600m
Twoja ocena
This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu