10 % dla zarejestrowanych użytkowników

CC Moore Liquid Robin Red 500ml

59,90 zł
W magazynie
Tylko 2 pozostał
SKU
634158435188

Płynny Robin Red® jest wykonany z Haith’s Robin Red® oraz został zatwierdzony przez John E Haith Ltd. Legendarny Robin Red® bez wątpienia jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych dodatków w kulkach proteinowych. Jego słodko pikantny smak i aromat oraz głęboki czerwony kolor w połączeniu z witaminami, których jest źródłem, sprawia że nadal jest to wspaniały całoroczny atraktor. Właśnie te wspaniałe cechy skłoniły CC Moore do prac nad płynną wersją Robin Red® Liquid Robin Red® został stworzony uchwycić i skoncentrować wszystkie te właściwość w łatwej do stosowania płynnej postaci. Płynny Robin Red® to gęsty, słodko pikantny atraktor i dodatek o ciemnoczerwonym kolorze. Ten produkt oddaje wszystko to co najlepsze w Robin Red® w łatwej w użyciu płynnej formie.

Jeśli szukasz zalewy do mieszanki zanętowej, stick mix’u, kulek, pelletu czy ziaren możesz teraz skorzystać z całkowicie naturalnego płynnego Robin Red®.

Płynny Robin Red® łatwo wchłania się w kulki oraz pellety o małej zawartości oleju więc proces ten można powtarzać.  Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z Robin Red®.

  • Do mieszanek pod PVA zalecane dawkowanie to 20-30ml/kg.
  • Jeśli chcesz zalać nim kulki czy pellet stosuj dawkowanie 20-40ml/kg
  • W mieszankach bazowych zalecane jest dawkowanie 30ml/kg
  • Jako dodatek do spod mix’ów oraz ziaren zalecane jest dawkowanie 30-50ml/kg. Najlepiej odstawić taką mieszankę na chwile niech całkowicie przesiąknie aromatem i kolorem.
  • Opakowanie 500ml.
  • Sugerowane dawkowanie: 30-50 ml/kg
Więcej informacji
ProducentCC Moore
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CC Moore Liquid Robin Red 500ml
Twoja ocena
This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu