10 % dla zarejestrowanych użytkowników

CC Moore Liquid Robin Red 500ml

59,90 zł
W magazynie
SKU
634158435188

Płynny Robin Red® jest wykonany z Haith’s Robin Red® oraz został zatwierdzony przez John E Haith Ltd. Legendarny Robin Red® bez wątpienia jest jednym z najlepszych i najczęściej stosowanych dodatków w kulkach proteinowych. Jego słodko pikantny smak i aromat oraz głęboki czerwony kolor w połączeniu z witaminami, których jest źródłem, sprawia że nadal jest to wspaniały całoroczny atraktor. Właśnie te wspaniałe cechy skłoniły CC Moore do prac nad płynną wersją Robin Red® Liquid Robin Red® został stworzony uchwycić i skoncentrować wszystkie te właściwość w łatwej do stosowania płynnej postaci. Płynny Robin Red® to gęsty, słodko pikantny atraktor i dodatek o ciemnoczerwonym kolorze. Ten produkt oddaje wszystko to co najlepsze w Robin Red® w łatwej w użyciu płynnej formie.

  • 90635

Jeśli szukasz zalewy do mieszanki zanętowej, stick mix’u, kulek, pelletu czy ziaren możesz teraz skorzystać z całkowicie naturalnego płynnego Robin Red®.

Płynny Robin Red® łatwo wchłania się w kulki oraz pellety o małej zawartości oleju więc proces ten można powtarzać.  Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z Robin Red®.

  • Do mieszanek pod PVA zalecane dawkowanie to 20-30ml/kg.
  • Jeśli chcesz zalać nim kulki czy pellet stosuj dawkowanie 20-40ml/kg
  • W mieszankach bazowych zalecane jest dawkowanie 30ml/kg
  • Jako dodatek do spod mix’ów oraz ziaren zalecane jest dawkowanie 30-50ml/kg. Najlepiej odstawić taką mieszankę na chwile niech całkowicie przesiąknie aromatem i kolorem.
  • Opakowanie 500ml.
  • Sugerowane dawkowanie: 30-50 ml/kg
Więcej informacji
Kod producenta90635 @
MarkaCC Moore
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CC Moore Liquid Robin Red 500ml
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu