10 % dla zarejestrowanych użytkowników

CC Moore LT94 Fish Meal 1kg

33,00 zł
W magazynie
Tylko 4 pozostał
SKU
634158439018

Podczas gdy cena tego posiłku wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat, istnieje tylko jeden powód tego; nie ma sobie równych pod względem mączki rybnej. Jeśli szukasz prawdziwie wysokiej jakości przynęty na ryby, nie zadowalaj się posiłkami o niższej jakości. LT94 jest oryginalnym produktem, w który dzięki swojej enzymatyczności wyprzedza wszytskie mączki o klasę!

Wytwarzany ze schłodzonej surowej ryby, poddawany jest obróbce w niskich temperaturach suszenia, zachowując więcej wartości odżywczych i aminokwasów, co czyni go znacznie lepszym od większości zwykłych mączek rybnych.

Z zawartością oleju około 11% i zawartością białka 72% + (z czego 94% jest strawne!!!), LT94 jest pierwszym wyborem producentów przynęt, takich jak CC Moore, którzy nie będą naruszać jakości składników stosowanych w ich przynętach. Przynęty z dużą zawartością LT94 znakomicie sprawdzają się w niskich temperaturach czy na szybkich zasiadkach, gdyż najszybciej pracują.

  • Może być zawarty w mieszankach bazowych nawet do 500 g / kg.
  • Opakowanie: 1 kg
Więcej informacji
ProducentCC Moore
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CC Moore LT94 Fish Meal 1kg
Twoja ocena
This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu