10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Crush Spod Syrup Nash Instant Action 1l

Już od 39,99 zł
W magazynie
SKU
Nash Instant Action Strawberry Crush Boilies 1kg

Najbardziej złożona kombinacja atraktorów w serii Instant Action. Kulki Strawberry Crush są oparte na trzech aromatach truskawkowych o różnym stopniu rozpuszczalności: dobrze rozpuszczalnym atraktorze o etylowej bazie, słynnym Nash Strawberry Oil Palatant oraz tradycyjnym flavourem glikolowym.

W połączeniu z zapachem Scopex No.1 otrzymano wyrazistą, owocową nutę zapachową, która pracuje w wodzie o każdej temperaturze. Pastelowo różowy kolor nie wzbudza podejrzeń ryb, kojarzących jaskrawe kolory z zagrożeniem, a ponadto imituje kulkę, która w wodzie leżała przez długi czas.

Atraktor, opracowany przez Kevina Nasha w latach 90-tych, przyczynił się do złowienia dwóch największych pełnołuskich w łowisku Snake Pit. Stało się to w ciągu 4 tygodni, po czterech, zupełnie pustych latach. Aromat, później dopieszczony, stał się podstawą legendarych kulek Amber Strawberry, których z ogromny powodzeniem używał Jim Shelley.

Sprawdzony, dobrze pracujący mix Instant Action został dopalony mlekiem w proszku, mączkaą z orzecha tygrysiego oraz odrobiną ekstraktu z wątroby. W składzie znajdują się również dwa słodziki, w tym Talin, które nadają kulkom wyjątkowego smaku- zupełnie jak jogurt truskawkowy!

  • Strawberry Crush Boilies 12mm 1kg B3316
  • Strawberry Crush Boilies 15mm 1kg B3509
  • Strawberry Crush Boilies 18mm 1kg B3326
  • Strawberry Crush Boilies 20mm 1kg plus B3570
Więcej informacji
ProducentNash
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Crush Spod Syrup Nash Instant Action 1l
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu