10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Echosonda Deeper Pro + Zestaw Świąteczny

899,00 zł
W magazynie
SKU
4779032950657

DEEPER PRO+

Osiągnij wyższą skuteczność wędkowania za sprawą zarzucanej echosondy o najlepszych parametrach. Oferuje większe możliwości, więcej funkcji oraz największy zasięg zarzucania i głębokość skanowania, a do tego jest jedyną na świecie echosondą zarzucaną z wbudowanym modułem GPS.

Echosonda Deeper Pro+ to znakomite funkcje skanowania i tworzenia map przy wędkowaniu z brzegu, łodzi, kajaka i pod lodem, które dostarczają profesjonalnych danych profesjonalnym wędkarzom.

Zwiększ skuteczność wędkowania za sprawą zaawansowanego ekranu aplikacji Deeper PRO+:

Oznaczanie ryb. W aplikacji można wyświetlać łuki ryb i ławice drobnicy lub ikony ryb ze znacznikami głębokości i rozmiaru.

Badanie dna. Pozwala na odnajdywanie struktur i roślinności oraz sprawdzanie ukształtowania, twardości i konsystencji dna.

Profesjonalna batymetria. Tworzenie map i skanowanie z podziałem ekranu. Przy tworzeniu map można lokalizować ryby i roślinność. Utworzone mapy wraz z historią sondowania można przeglądać w dowolnym momencie.

Automatyczne uruchamianie. Głębokość i temperatura wody są wyświetlane z chwilą, gdy echosonda Deeper PRO+ znajdzie się w wodzie. Gdy echosonda jest ciągnięta za łodzią, alarm głębokości sygnalizuje wejście w obszar o żądanej głębokości.

Model Deeper PRO+ Smart Sonar ma dodatkowo wbudowany moduł GPS, który udostępnia znakomitą funkcje dodatkową — tworzenie map z brzegu. Po włączeniu modułu GPS wystarczy zarzucić echosondę Deeper PRO+, aby utworzyć szczegółowe mapy batymetryczne wyświetlane na żywo na ekranie smartfona. PRO+ to jedyna na świecie echosonda wędkarska wyposażona w tę funkcję.

Wędkuj jak zawodowiec:

Tworzenie map z brzegu z wykorzystaniem GPS | Wystarczy zarzucić echosondę, a następnie zwinąć żyłkę, aby utworzyć szczegółowe mapy na żywo na ekranie smartfona. Deeper PRO+ to jedyna dostępna na rynku echosonda wędkarska umożliwiająca tworzenie map batymetrycznych z brzegu.

Żadne miejsce nie jest poza zasięgiem | Zasięg zarzucania echosondy PRO+ wynosi 100 m, czyli jest większy niż w przypadku każdej innej zarzucanej echosondy wędkarskiej. Przy skanowaniu szeroką wiązką (90 kHz, 55°) można objąć większy obszar, a po przełączeniu na wąską wiązkę (290 kHz, 15°) uzyskać bardziej szczegółowe skany.

Skuteczne i dokładne skanowanie | Zaawansowany przetwornik echosondy PRO+ o dwóch wiązkach wysyła 15 skanów na sekundę i oferuje separację obiektów na poziomie zaledwie 1,3 cm, dostarczając dokładnych i wiarygodnych odczytów. Połączenie Wi-Fi jest nawet 10-krotnie szybsze niż Bluetooth, zapewniając dostępność danych w czasie rzeczywistym i płynny trolling.

W PUDEŁKU:

  • Echosonda Deeper Smart Sonar PRO+
  • Kabel UsbŚruby mocujące
  • Neoprenowe etui
  • Dwuletnia gwarancja
Więcej informacji
Metoda ŁowieniaUniwersalna
Kod producentaFLDP082@
ProducentBitdefender
Liczba Sztuk1
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Echosonda Deeper Pro + Zestaw Świąteczny
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu