Guma Westin ShadTeez Hollow 8cm/4g Motoroil Pepper

6,50 zł
W magazynie
SKU
5707549468845

Połączyliśmy kształt legendarnego ShadTeez i ShadTeez Slim, aby stworzyć ShadTeez Hollow. Przyjrzyj się uważnie, a zobaczysz, że to nie jest zwykła przynęta. Duża komora powietrzna w połączeniu z otworami w bokach tworzy przynętę, która łatwo się składa - dając znacznie wyższy wskaźnik odzyskiwania brania niż przynęta na ciało stałe. Wędkarze okoni i sandaczy szczególnie docenią łatwość składania przynęty, która pozwala ustawić przynętę w idealnej pozycji w pysku. Złapiesz więcej ryb niż facet obok ciebie, to na pewno.

Otwory w bokach przynęty umożliwiają przepływ wody przez korpus, tworząc nowy wymiar turbulencji wabiących ryby po raz pierwszy w ShadTeezie. Czy chciałbyś zamontować tę przynętę bez chwastów? Nie ma problemu! Dzięki otworom na haczyk z tyłu i na brzuchu możesz ukryć haczyk i łowić tą przynętą przez gęstą roślinność, ale gdy tylko ryba ugryzie, odpadniesz!

Masywna główka przynęty zapewnia mocny punkt zaczepienia haczyka, utrzymując go w optymalnej pozycji dla lepszego zacinania, rzut po rzucie. Łowij ShadTeez Hollow na normalnej główce jigowej lub na systemie dropshot. Na główce Ned przynęta spoczywa na dnie pod idealnym kątem, naśladując żerującą małą rybkę.

Nakarm ShadTeez Hollow szybko lub wolno, przynęta będzie działać idealnie bez względu na prędkość. Czy naprawdę chcesz łowić naprawdę wolno? Dzięki smukłemu ogonowi w połączeniu z miękką i opływową konstrukcją korpusu przynęta ta sprawdza się doskonale nawet podczas najwolniejszych holów.

  • Nie zawiera toksycznych ftalanów
  • Realistyczne oczy
  • Super ruchomy ogon
  • Uwodzicielska chwiejna akcja
  • nawet przy niskiej prędkości
  • Rozcięcia na plecach i brzuchu do nęcenia offsetowego
  • Otwory w bokach dla dodatkowej turbulencji i łatwego składania
  • Pusty korpus dla lepszej konwersji zgryzu przy pierwszym uderzeni
Więcej informacji
Kod producentaP162-560-007
ProducentWestin
Rodzaj PrzynętyGuma
KolorBlack/Chartreuse
Długość8cm
Liczba Sztuk1
Waga4g
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Guma Westin ShadTeez Hollow 8cm/4g Motoroil Pepper
Twoja ocena
Więcej od Westin
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo