10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Kariera

Szukasz stablinej pracy z umową? Jesteś rzetelny w wykonywaniu powierzonej Ci pracy? Masz wiedzę na temat wędkarstwa?

Nie czekaj, już dziś złóż CV !

Opis stanowiska:

  • Doradztwo klienta w wyborze akcesoriów wędkarskich
  • Dbanie o ekspozycje towarów i wizerunku sklepu
  • Prace fizyczne i porządkowe

Wymagania:

  • Podstawowa obsługa komputera
  • Odpowiedzialność
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu pracy
  • Wiedza o tematyce wędkarskiej
  • Pozytywne nastawienie do klienta
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Rabaty pracownicze

Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym, na maila zoomix@op.pl, bądź dostarczeniem ich do sklepu.

This is the privacy policy sample page.
It was created automatically and do not substitute the one you need to create and provide to your store visitors.
Please, replace this text with the correct privacy policy by visiting the Customers > GDPR > Privacy Policy section in the backend.