Korda Krimp Tool Small

92,00 zł
W magazynie
SKU
5060660630172

Zagniatanie to świetny sposób na uzyskanie zgrabnych, mocnych połączeń, zwłaszcza gdy używasz sztywniejszych i/lub grubszych materiałów, które mogą być trudne do skutecznego zawiązania – a ponadto pozwala uzyskać odpowiednią długość przyponu za każdym razem, co jest szczególnie przydatne w przypadku chod przypony.

Jednak prawidłowe zaciśnięcie czegoś, aby nie ześlizgnęło się ani nie osłabiło materiału, jest zawsze problemem, ale to Mini Krimp Tool łagodzi ten problem, ponieważ jest celowo zaprojektowane do użytku z trzema rozmiarami zaciskarek, które sprzedajemy – szczęki są oznaczone literami XS, S i L w celu oznaczenia szczeliny, którą należy zastosować dla każdego rozmiaru.

Tak długo, jak Krimpsy są dopasowane do odpowiedniej średnicy materiału przyponu, Mini Krimp Tool pozwoli Ci stworzyć idealne połączenie za każdym razem. Wykonany jest z miękkiej stali z gumowanymi uchwytami, aby zapewnić dobry chwyt i zapewnić odpowiedni nacisk na Krimp, a ponadto ma przecinak do żyłki w szczękach, który jest przydatny podczas konstruowania zestawów.

Mini zaciskarka jest bardzo kompaktowa, więc z łatwością zmieści się w pudełku na akcesoria lub podobnym urządzeniu, ale nadal pozwala uzyskać wystarczającą dźwignię, aby za każdym razem utworzyć idealne połączenie zaciskane.

Więcej informacji
Kod producentaKKTS
ProducentKorda
AkcesoriumSzczypce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Korda Krimp Tool Small
Twoja ocena
Więcej od Korda
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo