10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Lampka Biwakowa Flacarp Led Fla5

Twoja cena 243,00 zł Normalnie 270,00 zł
Brak w magazynie
SKU
8593085022187

Lampka Led Flacarp z wbudowanym czujnikiem brania.  Można ją sparować z sygnalizatorami, wówczas automatycznie zapala się przy braniu. Podczas brania, sygnalizator FLACARP F1 wysyła sygnał o wysokiej częstotliwości i latarka zapala się. Zapalenie się diody LED powoduje uruchomienie licznika czasu na 60 sekund (czas wystarczający na opuszczenie namiotu). Po tym czasie dioda gaśnie (ochrona przed rozładowaniem baterii). Naciskając przycisk na lampce lub pilocie, możemy włączyć ciągłe światło. Na przykład lampka biwakowa FLACARP FL5, która automatycznie włącza się w przypadku ukąszenia ryby. Ponadto czujnik ruchu FLACARP z czujnikami i wysokowydajną diodą LED pozycyjną do ochrony miejsca łowienia ryb, biwaku, łodzi, samochodu parkingowego itp.

 • Można sparować z maksymalnie dziesięcioma produktami FLACARP
 • Dwa poziomy jasności: maksymalny i przyciemniony
 • Wymiary: 160 x 42 x 17 mm
 • Zasilanie: 6V (4 baterie AAA)
 • Zapinanie za pomocą uchwytu lub dwóch magnesów z tyłu

Sterowanie przyciskami:

 • pierwsze naciśnięcie - maksymalne światło
 • drugie naciśnięcie na przyciemniony poziom światła
 • wyłączone po trzecim naciśnięciu

Lampa led wraz z zintegrowanym bezprzewodowym systemem bezprzewodowym oraz z możliwością zdalnej aktywacji w przypadku brania, komendy wędkarza lub alarmu. W pamięci lampy LED może byd zachowane do 10 urządzeo. Zasięg działania systemu bezprzewodowego do aż kilkaset metrów. Urządzenie jest zasilane tym samym rodzajem baterii, co pozostałe urządzenia FLACARP (AAA).

Ręczna obsługa lampy:

Lampa LED jest wyposażona w przycisk, służący do ręcznej obsługi oraz parowania. Poprzez krótkie naciśnięcie przycisku, możemy włączyd lampę, przełączyd dwustopniowy poziom jasności oraz wyłączyd ją.

Jak włączyd system bezprzewodowy:

Wciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy - lampa błyśnie słabo trzykrotnie - system bezprzewodowy jest włączony.

Jak wyłączyd system bezprzewodowy:

Wciśnij i przytrzymaj przycisk przez 2 sekundy - lampa błyśnie słabo raz - system bezprzewodowy jest wyłączony.

Lampa jest wyposażona w system automatycznego rozłączania systemu bezprzewodowego po 24 godzinach od ostatniej akcji (brania, komendy z centrali, wciśnięcia przycisku na lampie). Funkcja ta minimalizuje ryzyko niepożądanego wyczerpania baterii, w przypadku, gdy wędkarz zapomni wyłączyd system bezprzewodowy.

Jak zapisywad urządzenia bezprzewodowe (sygnalizatory, alarmy i kontrolery) w pamięci:

 1. Przygotuj urządzenia, które mają kontrolowad lampę LED. Uruchom je.
 2. Wciśnij i przytrzymaj przycisk, znajdujący się na lampie przez 5 sekund.
 3. Po tym czasie, lampa zacznie migad powoli i regularnie, emitując słabe światło. Zwolnij przycisk.
 4. Teraz dobierz swoje urządzenia: aktywuj sygnalizator, który ma byd zapisany w pamięci, w ten sam sposób, jak w przypadku brania (przekręd pokrętło) - sygnalizator zacznie transmitowad sygnał, który lampa przechwyci i zapisze w pamięci. Zapisanie w pamięci zostanie potwierdzone zaświeceniem się lampy. Powtórz tą samą procedurę w przypadku innych urządzeo.

PORADA:odbiornik RFX zawiera również funkcję nadawania, więc możesz kontrolowad lampę również za jego pomocą. Możesz zapisad go w pamięci lampy LED poprzez krótkie wciśnięcie głównego przycisku na urządzeniu RFX - zacznie ono emitowad sygnał, który zostanie przechwycony przez lampę i zapisany w jej pamięci. Po zaakceptowaniu, lampa zaświeci się.

Kasowanie pamięci lampy:

Jeśli chcesz wyczyścid pamięd lampy LED, wciśnij i przytrzymaj przycisk na lampie przez 15 sekund. Lampa zacznie szybko migad - pamięd lampy zostanie wykasowana.

W przypadku brania (aktywowanego przez sygnalizator FLACARP) lub alarmu, lampa włączy się na ok. 60 sekund (czas , w którym swobodnie możesz opuścid swój biwak). W przypadku brania, poziom jasności lampy jest niższy, aby zbytnio nie oślepiad wędkarza w nocy. Lampa może byd włączona na stałe (bez limitu czasowego 60 sekund) lub z powiększonym poziomem jasności, używając urządzenia RFX lub poprzez wciśnięcie przycisku bezpośrednio na lampie.

Lampa również zapobiega fałszywym alarmom: jest aktywowana wyłącznie w momencie, gdy co najmniej 2 impulsy z sygnalizatora dotrą jeden za drugim w krótkich odstępach czasu. Oznacza to, że lampa nie reaguje na krótkie "stuknięcie", które zazwyczaj oznacza fałszywy alarm. W przypadku alarmu z czujników ruchu, lampa reaguje natychmiastowo.

Jeśli wędkarz kontroluję lampę ręcznie, lub zdalnie poprzez urządzenie RFX (poprzez krótkie wciśnięcie głównego przycisku), lampa jest aktywowania natychmiastowo do pełnej jasności, z kolejnymi wciśnięciami jasnośd jest niższa, aż do wyłączenia. W przypadku tego sposobu kontroli lampy, urządzenie pozostaje stale włączone, dopóki wędkarz nie wyłączy go ponownie.

Jasnośd lampy dostosowuje się do kondycji baterii, aby zagwarantowad najdłuższą możliwą pracę. Wymieo baterie, jeśli urządzenie nie włącza się lub poziom jasności jest niski. Lampa osiąga najdłuższą żywotnośd z najniższym poziomem jasności.

Lampa jest przeznaczona do użytku na biwakach, głównie pod schronieniem. Nie jest wodoszczelna.

24-miesięczna gwarancja nie obejmuje uszkodzeo mechanicznych oraz uszkodzeo, spowodowanych użytkowaniem niezgodnie z przeznaczeniem oraz instrukcją obsługi

Więcej informacji
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Kod producentaFLACFL5
ProducentFlacarp
Liczba Sztuk1
Model LatarkiNa baterie, Biwakowa
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lampka Biwakowa Flacarp Led Fla5
Więcej od Flacarp
 1. Sygnalizator Flacarp F1
  Sygnalizator Flacarp F1
  Twoja cena 432,00 zł Normalnie 480,00 zł
 2. Zestaw Sygnalizatorów 2+1 Flacarp F1 +RFX
  Zestaw Sygnalizatorów 2+1 Flacarp F1 +RFX
  Twoja cena 1 296,00 zł Normalnie 1 440,00 zł
 3. Zestaw Sygnalizatorów 3+1 Flacarp F1 + RFX
  Zestaw Sygnalizatorów 3+1 Flacarp F1 + RFX
  Twoja cena 1 728,00 zł Normalnie 1 920,00 zł
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo