10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Marble Cookset Large Trakker Armolife

229,00 zł
W magazynie
Tylko 1 pozostał
SKU
5060461945208

Zestawy Armolife Marble Cookware zostały zaprojektowane tak, aby były niezwykle wytrzymałe, wytwarzane są z trwałej, dwuwarstwowej marmurowej powłoki, która zapewnia profesjonalne, nieprzywierające właściwości podczas spędzania czasu nad wodą, a trzy różne opcje pozwalają na dobór zestawu według własnych potrzeb. Każda patelnia ma bardzo grubą aluminiową konstrukcję 2,5 mm, a podstawa wyprodukowana została ze stali nierdzewnej, która posiada wytłoczone logo Icon na jego środku. Przeznaczone są do użytku z różnymi źródłami ciepła w domu, jak i nad brzegiem wody. Wykończone zostały w kolorze oliwkowo-zielonym z białymi i czarnymi plamkami. Każdy zestaw składa się z garnka, patelni i odpinanego uchwytu, który jest kompatybilny ze wszystkimi naczyniami z serii, posiada on podwójny zamek bezpieczeństwa, aby zapobiec przypadkowemu uwolnieniu się podczas obsługi gorących naczyń.

  • Trwała podwójnie powlekana marmurkowa warstwa zapewnia wyjątkową profesjonalną jakość oraz nie powoduje przywierania potraw.
  • Dodatkowo pogrubiona konstrukcja aluminiowa (2,5 mm).
  • Podstawa ze stali nierdzewnej do stosowania na różnych źródłach ciepła - w tym: gazowej, radialnej, ceramicznej, halogenowej i indukcyjnej.
  • Kolor oliwkowo-zielony z białymi i czarnymi plamkami.
  • W zestawie z garnkiem o wymiarach 20 cm (średnica) x 8,8cm, patelnią o wymiarach 28 cm (średnica) x 5 cm i odczepianym uchwytem.
  • Odporny na wysoką temperaturę uchwyt z podwójną blokadą zabezpieczającą przed przypadkowym upuszczeniem.
Więcej informacji
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Metoda ŁowieniaKarpiowa
Kod producenta211609
ProducentTrakker
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Marble Cookset Large Trakker Armolife
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo