10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Nash Citruz White Pop-Ups

Już od 29,99 zł
W magazynie
SKU
Nash Citruz White Pop-Ups

Seria kulek pływających Citruz jest rezultatem długotrwałych testów, których celem było wyłonienie możliwie najlepszej kombinacji atraktorów. Tysiące godzin poświęconych na obserwacji reakcji doświadczonych karpi na rozmaite substancje i ich stężenia, pozwoliły na stworzenie przynęty, która działa niemal zawsze.

Wyjątkowy zapach Citruz pochodzi z mieszanki owocowych estrów, olejków i innych wzmacniaczy, w tym dodatku Talin. To kulka, która działa w wodzie o każdej temperaturze i jest z łatwością odszukiwana przez karpie. Citruz w krótkim czasie stał się zapachem, bez którego wielu wyśmienitych wędkarzy nie wyobraża sobie wypadu nad wodę.

Bazą kulek jest mix Nash Airball, który gwarantuje doskonałą pływalność, niezbędną przy przyponach typu chod rig i innych sztywnych zestawach.

Citruz White
Biały to jeden z najskuteczniejszych kolorów, chętnie używanych przez naszych testerów. Wielu najlepszych karpiarzy twierdzi, że jest to najlepszy odcień do łowienia karpi. Białe Citruzy świetnie sprawdziły się przy obfitym nęceniu kulkami o stonowanych barwach, a także w bałwankach. Dostępne rozmiary: 10, 15 i 20mm. Każdy słoiczek zawiera dopalacz 3ml Citruz Booster Spray, którym można dodatkowo wzmocnić przynętę.

  • Citruz White pop ups 12mm (50g) B2149
  • Citruz White Pop Ups 15mm (50gr) B2151
  • Citruz White Pop Ups 18mm (75gr) B2153
  • Citruz White Pop Ups 20mm (75gr) B2152
Więcej informacji
ProducentNash
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nash Citruz White Pop-Ups
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu