10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Nash Formula Boilies 5kg

Już od 129,00 zł
W magazynie
SKU
Nash Formula Boilies 5kg

Bogata w węglowodany, sprawdzona mieszanka Formula, opracowana przez Kevina Nasha i Gary'ego Bayesa z myślą o łowieniu na potężnych zbiornikach i wodach o dużej populacji karpia. Dostępna w trzech, niezwykle skutecznych kombinacjach zapachowych!

Seria Formula to świetnie wabiące kulki o doskonałym stosunku ceny do jakości. To coś dla karpiarzy łowiących na potężnych zbiornikach, gdzie to zatrzymania ryb potrzebna jest duża ilość zanęty.

Mieszanka została opracowana w latach 90-tych przez Kevina Nasha i Gary'ego Bayesa. To bogata w węglowodany receptura, która jest znacznie tańsza w produkcji, niż mixy składające się z bardziej wyszukanych składników białkowych. Dzięki temu, obfite nęcenie na dużych rzekach lub wielkich zaporówkach jest mnniej kosztowne.

Z naszego doświadczenia wynika, że ryby, w zależności od zbiornika, mają swoje preferencje co do zapachu kulek. W związku z tym, w serii znalazły się słodki wariant Fruit Twist, delikatny Banana Cream, a także słonawy, mocny Tuna, Garlic and Black Pepper. Dodatek czarnego pieprzu jest celowy- pozwala na ograniczenie brań leszczy, a przy tym doskonale wabi karpie.

  • FRUIT TWIST 5KG 20MM B8030
  • BANANA CREAM 5KG 20MM B8034
  • TUNA GARLIC + BLACK PEPPER 5KG 20MM B8038
Więcej informacji
ProducentNash
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nash Formula Boilies 5kg
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu