10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Nash Scopex Squid Boilies 5kg

Już od 199,99 zł
W magazynie
SKU
Nash Scopex Squid Boilies 5kg

Nashbait zaopatrywał najllepszych karpiary w kulki Scopex Squid od zawsze. Dzięki zwiększonej wydajności fabryki Nashbait, Scopex Squid wraca na rynek, by sprostać oczekiwaniom tysięcy wędkarzy na całym świecie, którzy nigdy nie mieli okazji do ich użycia.

Na wielu z popularnych łowisk, w których pływa mnóstwo najbardziej pożądanych karpi, Scopex Squida nigdy nie używano, ponieważ 20-kilogramowe ryby, które tam mieszkają, są młodsze niż ta legendarna receptura. To prawdziwy as w rękawie!

Gary Bayes złowił pierwszego karpia o masie przekraczającej 60 funtów na Wyspach właśnie na tą przynętę. Był to Conningbrook's Two Tone, który w momencie złowienia ważył 61 lb 2 oz. Stało się to niemal dekadę po tym, jak Scopex Squid pojawił się na rynku. Od tamtego momentu, rybę złowiono na tą samą przynętę sześciokrotnie!

Jim Shelley złowił na Scopex Squida legendarnego karpia Black Mirror z Colnemere. Darrel Peck z powodzeniem używał tych kulek Yateley Car Park. Lista doskonały karpiarzy, którzy ich używali, jest bardzo długa.

Nawet karpie poddanej dużej presji od lat ochoczo żerują na kulkach Scopex Squid. To po prostu jedna z najlepszych przynęt w historii.

Legendarny Scopex Squid ponownie w ofercie!

  • Scopex Squid Boilies Stabilised 12mm 5kg B6805
  • Scopex Squid Boilies Stabilised 15mm 5kg B6806
  • Scopex Squid Boilies Stabilised 18mm 5kg B6818
  • Scopex Squid Boilies Stabilised 20mm 5kg B6807
  • Scopex Squid Boilies Stabilised 24mm 5kg B6808
Więcej informacji
ProducentNash
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nash Scopex Squid Boilies 5kg
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu