10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Rakieta Zanętowa Fox Spod Impact

W magazynie
SKU
Rakieta Zanętowa Fox Spod Impact
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Rakieta Fox Spod Impact Large
59,00 zł
Rakieta Fox Spod Impact Medium
66,90 zł

Dostępny w dwóch rozmiarach – średni i duży (Medium i Large).

Produkt ten sprzedawany jest na licencji firmy Spomb® Fishing Limited i cechuje się licznymi usprawnieniami, które wyróżniają go pośród innych narzędzi do nęcenia na rynku. Jego kształt, przypominający łyżkę pozwala na szybkie napełnianie jedną ręką. Niepowtarzalny korpus oraz wieczko nie tylko umożliwiają szybkie, ale także bardzo wydajne napełnianie. Jedno napełnienie pozwala zapełnić całą komorę. Dzięki takiemu napełnianiu „do pełna” możemy zanęcić łowisko tak szybko, jak tylko jest to możliwe, a ponadto rakieta jest równomiernie obciążona, co wpływa na jej stabilny lot.

Oprócz łatwego napełniania, kształt rakiety pozwala na rozproszenie przynęt na większym obszarze, w przeciwieństwie do narzędzi, dzięki którym nęci się bardziej punktowo. Cecha ta jest szczególnie przydatna, kiedy nęcimy samymi kulkami, lub też łowimy na wiele wędek w jednym, większym obszarze.

Najważniejsze funkcje:

  • napełnianie jedną ręką,
  • idealny kształt do całkowitego napełnienia,
  • aerodynamiczny kształt pozwala na wykonywanie ekstremalnie dalekich rzutów,
  • mechanizm spustowy jest ukryty, aby zapobiec dostaniu się zanęty i blokowaniu mechanizmu ,
  • pływalność, w razie urwania będzie dryfować na wodzie,
  • solidna konstrukcja zapobiegająca uszkodzeniom,
  • najwyższej jakości, antykorozyjne elementy ze stali nierdzewnej,
  • krętlik rozmiar 7, do mocowania do głównej linki,

* Przeglądając dostępne na rynku narzędzia do nęcenia, zespół produktowy firmy Fox uznał, ze można opracować produkt, który będzie działał w nieco inny sposób. Przez trzy lata intensywnych prac badawczych i projektowych oraz niezliczonej liczby godzin poświęconych testowaniu, powstała rakieta Impact Spod. Produkt to wynik wspólnej pracy konstruktorów Foxa i Spomb’a, zaprojektowany i stworzony na licencji Spomb® Fishing Ltd. Jest to rakieta zanętowa, wyglądem zbliżona do znanego już Spomba, ale bardziej udoskonalona. Pozwala ona m.in. na ładowanie rakiety jedna ręką.
FOX pracował nad tym produktem dwa lata, aby udoskonalić istniejące już urządzenia do podawania zanęt na dalekie odległości. Wyróżnia go kilka cech, między innymi możliwość napełnienia przy użyciu tylko jednej ręki. Pozwala to na znacznie szybszą obsługę i tym samym nęcenie wybranego miejsca lub miejsc, szczególnie przydatna opcja w okresach, kiedy mamy mało czasu na podanie zanęty, np. na zawodach. Ta unikalna konstrukcja korpusu i pokrywy nie tylko umożliwia bardzo szybko napełnić urządzenie pozwala również na wysoce efektywne ładowanie, w wyniku czego "jeden czerpak" wypełnia całą komorę wewnętrzną! Impact Spod pozwala szybko i efektywnie umieścić pożądaną ilość zanęty w łowisku a dodatkowa waga pozwala na stabilny i daleki lot.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rakieta Zanętowa Fox Spod Impact
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu