Wędki Karpiowe Shiamno Tribal TX

Najlepsze technologie tworzą najlepsze wędziska!


Wybierz wędki z serii Shimano Tribal TX i przekonaj się sam:


Wędziska Shimano oferowane są w wielu poziomach cenowych, dając wędkarzowi możliwość wybrania odpowiedniego modelu względem potrzeb i możliwości. W każdym wypadku, oferują one niezrównaną pracę i osiągi, co jest zasługą zaawansowanej technologii produkcji blanku.


Zaczynając już od wędzisk z serii TX4-TX7, do dyspozycji wędkarza jest blank wykonany w technologii HPC, czyli wzmocniony żywicą wprowadzoną do blanku pod dużym ciśnieniem w komorze próżniowej. Gwarantuje to wypełnienie wszelkich niedoskonałości mat grafitowych i eliminuje słabe punkty wędziska sprawiając, że są one o wiele mniej podatne na złamanie w wyniku przeciążenia zestawu.


W wędziskach z serii TX9A, TX Intensity SPOD oraz TX Ultra A, znaleźć można technologię oplotu blanku taśmą carbonową (Spiral X Core / Hi-Power X). Zabieg ten wzmacnia blank i sprawia, że jest on dużo bardziej responsywny, gasnąc momentalnie po oddaniu rzutu. To ekskluzywna technologia produkcji, opatentowana przez Shimano, więc nie znajdziecie jej w żadnych innych wędziskach na rynku! Dzięki oplotowi, wędziska są wyjątkowo mocne, celne, a przy tym o wiele lżejsze niż konkurencyjne modele w tej grupie cenowej.


Wędziska z serii Tribal TX, w różnych wersjach, również z korkową rękojeścią.

Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo