10 % dla zarejestrowanych użytkowników

Slap Head 40g Nash Głowica Do Hangera

W magazynie
SKU
Slap Head 40g Nash Głowica Do Hangera
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu Ilość
Slap Head 40g Black Nash Głowica Do Hangera
69,99 zł
Slap Head 40g White Nash Głowica Do Hangera
69,99 zł

Przerzuć się na Slap Head

  • Legendarne sygnalizatory mechaniczne Nash Slap Head wracają w wielkim stylu. Ładniejsze, cudownie wykończone i bardziej czułe niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Wykonane w Old School’owym białym lub super modnym czarnym kolorze z wysokiej jakości teflonu i wyposażone w najbardziej niezawodny, najpewniejszy sposób zapięcia na lince, czyli z zastosowaniem kulki ze stali nierdzewnej, magnesu i sprężyny, dzięki czemu sygnalizator trzyma się żyłki pewnie i odpina się bezproblemowo przy każdym podniesieniu wędki z podpórek.
  • Dostępny w rozmiarze od 6 do 40 gram, dzięki czemu sprosta wymaganiom każdego łowiska I każdych warunków pogodowych, a także każdej technice łowienia od luźnych żyłek po wywożenie na ekstremalne dystanse. Wraz ze wzrostem wagi sygnalizatora wzmocniona została siła klipsa, dzięki czemu nie trzeba się obawiać irytującego spadania sygnalizatora z żyłki.
  • Slap Heads wyposażone są w bardzo mocny, niezawodny gwint z mosiądzu i mogą być połączone z sygnalizatorem elektronicznym za pośrednictwem ślicznie wykończonego łańcuszka Linx Chain lub za pośrednictwem s
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Slap Head 40g Nash Głowica Do Hangera
Twoja ocena
Copyright © zoomixmarket.pl, Implemented by Red InGo / sklep zoologiczny - zoomix.eu